«Нафтогаз» спростував фейк: жодних газових домовленостей із Росією наразі немає

45

Повідомлення, що Україна й Росія досягли попередньої угоди щодо транзиту газу, не відповідають дійсності. Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз"

Читайте також: Газові переговори у Відні: про що домовилися з "Газпромом"

У компанії наголосили: жодних домовленостей із Росією щодо газу на сьогодні немає. "Домовилися продовжувати домовлятися" – поки що найточніше характеризує те, що відбувається в переговорах з російською стороною", – зазначила пресслужба.

При цьому в "Нафтогазі" зауважили, що росіяни почали активніше обговорювати питання майбутніх газових відносин із нами і новим оператором ГТС. "Це, безумовно, прогрес, але до практичних угод ще далеко, – йдеться в повідомленні пресслужби. – Тому переговори між сторонами тривають, як на експертному рівні, так і у тристоронньому форматі за участі представників Єврокомісії".

У "Нафтогаз" нагадали, що Україна налаштована конструктивно й готова до пошуку компромісних рішень, але будь-які обміни при цьому мають бути рівноцінними.

Читайте також: Конгрес США схвалив санкції, аби заблокувати "Північний потік-2" і "Турецький потік"

Також пресслужба закликала журналістів бути уважними, перевіряти інформацію та звертатись до "Нафтогазу" за підтвердженням й офіційними коментарями.

"Ми теж хочемо якнайскоріше закінчити ці переговори і піти відпочивати. Та як би не вабили нас гори, відмовлятися від нашої переговорної позиції ми не будемо навіть заради них, – наголосили в компанії. – Без канікул, так без канікул, що ж".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube