Довелося проїхати автівкою через місто Болехів Івано-Франківської області, з якого мені якось писали. Люди просили розповісти про їхню об'їзну дорогу, яку не можуть добудувати через якісь бюрократичні перешкоди. Через це транспорт іде через місто, де дорога давно вже розбита фурами та перетворилася на місячну поверхню. Ситуація дістала настільки, що жителі Болехова періодично перекривають трасу, намагаючись привернути увагу чиновників до проблеми.

Читайте також: Дороги на півдні України: відремонтованих ділянок, можливо, достатньо для прес-релізів, але не для комфортної і безпечної їзди

Добудувати об’їзну не надто дорого. Гроші на це знайти цілком можливо. Але через бюрократичні перепони, цього не можуть зробити вже багато років. Мабуть, має статися щось зовсім уже страшне, щоб на це нещастя звернули увагу.

Протестував цю легендарну дорогу особисто. Стан жахливий. Кажуть, що взимку ще гірше, і на на цій ділянці утворюються затори з фур. Напрямок користується попитом. Цим шляхом постійно їздять далекобійники, серед яких є зокрема й іноземці. Уявляєте, яке в них залишається враження про нашу країну?

Читайте також: Посол Канади застряг на авто у Черкаській області

Чиновникам має бути соромно за цю ганьбу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here