Міноборони Естонії порадило президенту країни не їхати на парад до Путіна 9 травня

7

Керсті КальюлайдКерсті Кальюлайд

Міністерство оборони Естонії радить президенту республіки Керсті Кальюлайд не їхати на військовий парад 9 травня до Москви на честь Дня Перемоги.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на інтерв'ю глави оборонного відомства Юрі Луйка в інтерв'ю естонським ЗМІ, пише УНІАН.

Читайте також: Сказки Путина о Второй мировой: ему показали красные линии

"Не раджу [приймати запрошення], особливо враховуючи нинішню ситуацію", – сказав він в інтерв'ю газеті Sakala.

За його словами, російське МЗС нещодавно виступило із заявами, які стосуються наступності історії Естонії, про пакт Молотова-Ріббентропа, про Польщу та Чехію".

"У такому контексті, – вважає глава Міноборони, – перебування почесним гостем на параді дає абсолютно невірний сигнал, ніби ми непрямим чином підтримуємо російську риторику".

Президент Естонії відвідувала Москву 18 квітня 2019 року, де взяла участь у церемонії відкриття відреставрованого будинку посольства країни.

Пізніше її прийняв у Кремлі Володимир Путін, який назвав ненормальним відсутність змістовних контактів між офіційними особами РФ і Естонії на протязі довгого часу. Кальюлайд запросила Путіна відвідати балтійську республіку в 2020 році.

Читайте також: Чем Лукашенко шантажирует Путина

Як повідомляв УНІАН, раніше президент Естонії заявила про важливість підтримки діалогу з Росією, але не ціною загальних принципів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube