Конституція РФ

Життя в бульбашках трішки полегшує світосприйняття, але є малоефективним чи інформативним. Час від часу внутрішні інформприводи виносить нова хвиля заяв про перспективи реінтеграції Донбасу, але не спонукає звертатися до процесів ширшого горизонту планування.

Чи будуть вибори на всій території України восени та які модальності їх проведення – цікавить українського читача та дискутанта в більшій пропорції, ніж стратегічні дії РФ. Тактика. А росіяни не лише транзит влади для свого верховного готують, а й для наших територій та громадян на них, які залишаються заручниками.

Читайте також: Чем Лукашенко шантажирует Путина

Конституція сусіда буде включати поняття "федеральні території", які не входитимуть до складу суб'єктів федерації. Коментатори, ініціатори та придворні аналітики не приховують, що це закладка під формальний статус ОРДЛО та невизнаних утворень у Молдові та Грузії

А перед цим рубль увійшов до обігу, паспортизація громадян іде повним ходом, як і живий перепис населення на не підконтрольному Україні Донбасі, машини з українськими номерами вже матимуть проблеми з перетином лінії розмежування в той бік…

Читайте також: Сказки Путина о Второй мировой: ему показали красные линии

Правильно, давайте поговоримо про щось цікаве та неймовірно захопливе, наприклад, очевидно безперспективну історію про чесні та демократичні вибори у відповідності до українського законодавства та міжнародних стандартів уже за пів року там.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here